تمامی اصول و رویه شهرینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف ‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .
حریم شخصی‌ افراد محفوظ میباشد، بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است ، و همچنین از
در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد.
در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است ، می‌توانید آن کالا را تا ۲۴ ساعت بعد مرجوع کنید. به واحد خدمات مشتریان یا پشتیبانی شهرینو اطلاع داده شود.
ثبت سفارش در شهرینو در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است . ولی ارسال با توجه به ساعات کاری فروشگاه انتخابی شما ارسال میگردد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش بر انجام بی‌نقص این فرآیند می‌باشد با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در شهرینو به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای شهرینو محفوظ است. کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
درصورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف کاربر، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب ایشان واریز خواهد شد.
درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده برای شهرینو محفوظ است. شهرینو در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و عودت می‌نماید و کاربر با ورود به سایت شهرینو می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
برای سفارشات ثبت شده در این فروشگاه هیچ گونه مالیاتی از مشتریان دریافت نمی شود.
مشتریان عزیز شیوه ی کار این فروشگاه به این صورت است که شما باید در گام اول ثبت نام را انجام دهید  ومحل سکونت یا در واقع محل دریافت سفارش را انتخاب کنبد تا بعد از تایید سفارش کالاها  به ادرس مورد نظر ارسال گردد.